Szülői bál 2019

2019.02.04 22:00

„Összefogtunk,  mert közös a célunk:

Embert szeretne  nevelni  szülő, s pedagógus.

Menjünk együtt, kézen fogva, bár az út  göröngyös:

a gyermekben leljük együtt meg az igazgyöngyöt.”

 

     

    2018. február 2-án került megrendezésre a hagyományos szülői bál. Minden évben nagy izgalommal indulunk neki a bál megszervezésének, hiszen ennek a bálnak több célja is van. Egyrészt közös szórakozási lehetőséget biztosít szülőnek, tanárnak, volt diáknak, iskolabarátnak egyaránt. Másrészt nemes küldetése a jótékonykodás, hiszen a bál teljes bevétele tanulóink javát hivatott szolgálni.

     Nagy lelkesedéssel kezdtünk bele a bál körüli előkészületekbe. Bátorított és erősített bennünket, hogy a kezdeti lappangás után nagyon gyorsan elkeltek a báli jegyek. Jó érzés volt megtapasztalni azt is, hogy szülőtársaink lelkes kis csapata besegített a bál előkészületeibe. Hálásan köszönjük mindazoknak a segítségét, akik  erre az alkalomra  ünneplőbe  öltöztették a termet, vendégeknek, akik részvételükkel segítették a jótékonysági  estet, szülőtársaknak, akik a báli szezon alatt a mi rendezvényünket tekintették a szívükhöz legközelebbállónak és nálunk múlatták az időt. Hálásan köszönjük az összes tombolafelajánlást, támogatást, segítséget, aktivitást.  

 

      A bál jó hangulatához a Royal zenekar biztosította a kiváló muzsikát. A többfogásos, ízlésesen elkészített és tálalt finom vacsorát Horváth Ramón és lelkes csapata biztosította. A készséges és gyors felszolgálást  Szabó István és ügyes csapata végezte. Köszönjük a sokféle, finom sütit is, mellyel megédesítettétek az éjszakánkat. A bál sikeréhez nagyban hozzájárult az is, hogy ebben az évben nemcsak iskolabarátokkal, de szülőkkel is telve voltak az asztalok.

      Természetesen az idei bál sem jöhetett volna létre támogatók nélkül. Köszönetünket fejezük ki:

falunk Önkormányzatának, Gódány László Karcsa község polgármesterének nagyvonalú adakozását, Buzgó családnak, a karcsai Kása pékségnek,  Gagako stavnak, Red Computersnek, Szabó Istvánnak és Beának,  Vég Balázsnak, Sekk Henriettának, Rudolf Ilonának, Csiba  Szonyának, Ekostavnak, Soo ky Ferencnek, Pataj családnak, Kovács  Edit, Fekete István, Baranyai üzlet,  SK-Glass, LCK Kids Club, Enci kézműves műhely, Molnár Könyvklub, Msnner édesség, Zlatarics Judit, Mártika Nails, Kolláth Tímea, Amade  Chatau, ifj. Végh András, Bar Elclasico, Karcsai Községi Hivatal, Kiss Péter, Leifhzit, Polácsek István, Vadkerti Tamás, Pioneer, Várkonyi Községi Hivatal, Kecskés János, Nagy József európai parlamenti képviselő, Fazekas  István, Nagy Csaba, Nagy Attila, Méry Ferenc, ifj. Juhász  László, Yucca virágüzlet, Tempo élelmiszer, The Butik, helyi Vöröskereszt, Tóth család,  Live bár, Both Pál, Csicsai Krisztián, Tantestület, Blubery, Fekete Borbála, Nagy Arnold, Méri János, nyékvárkonyi óvoda, Méhes Zoltán, Bölcs  családnak.

 

                                                                                       Tisztelettel: Vég Zsuzsa, a Szülői Szövetség elnöke

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.