Szép sikerek az egészségügyi versenyen

2019.05.08 21:08

    2019. május 7-én került megrendezésre a Járási Vöröskereszt által szervezett egészségügyi verseny a MAX bevásásárló központban.

    A nyékvárkonyi Móra Ferenc Alapiskola 2 csapattal indult a versenyen, ahol a kicsik első alkalommal mérették meg magukat és mindjárt fel is állhattak a dobogó harmadik fokára, 7 csapat közül a 3. helyen végeztek.

    A nagyok sem szégyenkezhetnek, hiszen a 21 csapatból a mi "Kis életmentőink", a 7. helyen végeztek.

    Gratulálunk a szép eredményért, nagyon büszkék vagyunk Rátok!

    Köszönjük a Járási Vöröskereszt dolgozóinak a verseny zökkenőmentes lebonyolítását, a Nyékvárkonyi Községi Hivatalnak pedig a gyerekek utaztatását a versenyre. Köszönjük a két felkészítőnek, Csiba Szonyának és Vég Zsuzsának az áldozatos munkájukat, a gyerekeknek pedig a versenyen való nagyon szép szereplést!

GRATULÁLUNK!

További szép sikereket a csapatnak!

Antal Katalin, a helyi Vöröskereszt elnöke

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor