Síkirándulás 2016

2016.02.16 22:52

2016. február 7-11. között iskolánk felső évfolyamos tanulói síkiránduláson vettek részt. A Chopok lábainál, a  gyönyörű  Jasná sípályáin sajátíthatták el e népszerű téli sport fortélyait. A sítúráról Both Krisztián és Prasna Erik, hetedikes tanulók így számolnak be:

"Már mindenki izgatottan várta a sítúrát,a síelést és a szórakozást is egyben. Amikor megérkeztünk, kiraktuk a dolgainkat a szobánkba. Az érkezés napján még nem síeltünk, de másnap reggel 9-kor már indultunk a sípályára. Az esték mindig szórakozással teltek. Szerda délután nem síeltünk, mivel a Tatralandia nevű aquaparkba mentünk Liptószentmiklósra. A hét hamar eltelt, pénteken, ebéd után elindultunk haza. Mindenki sok élménnyel lett gazdagabb, ki jobbakkal, ki kevésbé jobbakkal."