Rendhagyó tornaóra az alsósoknál

2021.06.13 16:56

A SPORT MEGERŐSÍT - MOZGASD MAGAD, HOGY FOGJON AZ AGYAD!

    A Covidos időszak mindannyiunkat megviselt.  A mozgásszegény életmód, a kortársak hiánya negatívan hatott a gyerekekre is. A Kukkonia polgári társulás Kukkonia Caritas keretén belül kezdeményezést indított a csallóközi iskolások számára.

    Az alsó tagozatos diákok részére a május és június folyamán rendhagyó tornaórákat tartanak az alapiskolákban a MOL Akadémia edzői. A mi iskolánkba a mai napon került sor erre a rendhagyó: Mozgasd magad, hogy fogjon az agyad! - tornaórára, amit Németh Krisztián, és volt diákunk Biegelbauer Róbert edzőbá tartott. Az edzők ezzel a foglalkozással szerették volna felhívni a figyelmet a sport, a mozgás fontosságára és arra, hogy a szellemi teljesítmény növelése elképzelhetetlen a testi aktivitás nélkül.

    A gyerekek önfeledten tornáztak, mindenkinek nagyon tetszett ez a rendhagyó tornaóra.

Mindkét edzőnek köszönjük a lelkes hozzáállást, a Kukkónia társulásnak pedig a finom jutalomkakaót!

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor