Poznaj slovenskú reč - szlovák nyelvi verseny

2016.03.21 21:40

2016. március 11-én került megrendezésre Alistálon a Poznaj slovenskú reč elnevezésű szlovák nyelvű verseny. Iskolánkat Schvikker Flóra, 8. osztályos tanuló képviseltes nem is akárhogyan: 1. helyen végzett a seregszemlén!

Flóra így számolt be a versenyről:

„ Nagyon örültem, hogy a tanító néni elvitt a versenyre, mert sok tapasztalatot szereztem. A feladatok nagyon játékosak voltak, élveztem őket. Örültem, hogy hozzám közel álló fogalmazási témákat kaptunk. Nem szabad tagadnom az "egészséges" izgulás itt is előjött. Viszont, mindenki nagyon kedves volt, szóval nem volt mitől félni. A tanító nénik szívesen segítettek  és kedvesen beszélgettek velünk a terveinkről. Jól éreztem magam, szeretem a szlovák nyelvet. Örültem, hogy  kipróbálhattam magam egy ilyen versenyen is.“

 

 

Flórát a versenyre PaeDr. Oravec Erika tanító néni készítette fel.

Mindkettőjüknek jár az elismerést!

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor