Pályázati felhívás

2012.04.14 17:19

Tisztelt Szülők!

A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. újra meghirdette „Szülőföldön magyarul” c. Ösztöndíjpályázatát, amely a 2012/2013-as tanévre szól. Amennyiben igénylik, hogy gyermekük a jövő tanévben is részesüljön ezen alapítvány anyagi juttatásában (ami kb. 70 euró és a nevelési, oktatási, valamint tankönyv- és taneszköz igénylésére meríthető), kérjük, az adatlapot lelkiismeretesen, pontosan kitölteni és jövő hét keddig (április 17.) az osztályfőnököknek leadni. Aki nem az iskolán keresztül rendezi, az április 30-ig adhatja be a kérelmét az alapítványnak, de ezért a kérelemért az iskola nem vállal felelősséget.

Sok sikert!

Tájékoztató

Az adatlap 2. pontjában az oktatási intézmény adatait a következőképpen tessék kitölteni:

Oktatási intézmény neve szlovákul: Základná škola Ferenca Móru s vyučovacím jazykom maďarským

Oktatási intézmény neve magyarul: Móra Ferenc Alapiskola