Nálunk járt a helyi Vöröskereszt elnöknője

2017.09.10 20:38

  

 Szeptember 6-án a nyékvárkonyi Vöröskereszt tettrekész csapatának elnöknője, Antal Katalin látogatott el hozzánk és ünnepélyes keretek között köszönte meg az Életmentők körében tevékenykedő tanulóink - Kósa Lilla, Majoránek Dóra, Méhes Anna,  Szabó Kevin, Vég Bence - sikeres munkáját és ajándékkal jutalmazta meg őket.

        Az elnöknő röviden beszámolt a Vöröskereszt iskolásokat is érintő programjairól. Így tudtuk meg, hogy mindannyiunkat szívesen várnak az Életmentők körébe, amit ebben az évben is Csiba Szonya és Vég Zsuzsa  nővérkék tartanak, s ahol az elsősegélynyújtás alapjaival ismerkedhetünk meg. Azt is megtudtuk, hogy a kupakgyűjtés ebben a tanévben is folytatódik iskolánkon.

További eredményes munkát!

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.