Minket választottak! - ünnepélyes beíratás az első osztályba

2018.04.22 11:05

Iskolánkon 2018. április 17-én zajlott

az ünnepélyes beíratás a 2018/2019-es tanévre.

Nagy örömünkre 20 szülő szavazott bizalmat nekünk, és íratta gyermekét a mi iskolánkba. 

TISZTELT SZÜLŐK!

        Iskolánk több, mint ötven éve áll falunk iskoláskorú gyermekeinek szolgálatában. Előnyünk, hogy helyben vagyunk, családias, ismerős környezetben. Nyitottak vagyunk az újra, nem áll távol tőlünk a modern világ, de  népi gyökereinket, szokásainkat, hagyományainkat, kultúránkat nem feledve, büszkén beszélünk édesanyánk nyelvén. Nem ígérünk valóra válthatatlan dolgokat, állandó tudást, emberi értékeket közvetítünk.  

        Nagy örömünkre szolgál, hogy megtették az első helyes lépést: falunk iskolájába, a Móra Ferenc Alapiskolába íratták gyermeküket! Hálásan köszönjük a felénk tanúsított bizalmat. Ígérjük, nem okozunk csalódást, s Szemük Fénye megbízható, biztos kezekbe kerül!

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor