Mini író-olvasó találkozó Szerencsés Magdi nénivel

2019.05.19 21:00

   " A szülőföld az a hely, ahol születtünk, amely felnevelt bennünket, ahol a gyökereink vannak, ahol nagyszüleink, dédszüleink sírjai pihennek, ahonnan a kezdeti  alapot kapjuk, mely egész életünket meghatározza." Szerencsés Magdolna

     

 2019. május 13-án alsó tagozatosaink rendhagyó honismeret órán vettek részt. 

    Nagy tisztelettel és szeretettel köszöntöttük körünkben a nyékvárkonyi születésű Szerencsés Magdolnát, aki múlt év végén megörvendeztette falunkat Nyékvárkony Mesél a szülőföld c. könyvével.

    Magdi néni ismertette, mi mindenről  van szó a könyvében. Nagyon sokat mesélt nekünk a falu múltjáról, szokásokról, gyermekkori emlékeiről. Kedvesen és türelmesen válaszolt a szűnni nem akaró kérdéseinkre. 

A kis író-olvasó találkozónk végén az autogram osztás sem maradhatott el. 

Köszönjük Magdi néni!

További terveihez kívánunk sok egészséget, szűnni nem akaró alkotókedvet!

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor