Minden készen áll, indulhat az új tanév!

2022.09.01 15:55

    Már biztosan mindenki izgatottan készül a tanévnyitóra, nincs ez másként az iskola vezetősége, tantestülete és személyzete körében sem. Mi is mindannyian lázasan készülünk az új tanévre, hogy minden zökkenő mentesen induljon, ezért aktívan telt a nyár utolsó két hete az iskolában is.

    Alsó tagozatos pedagógusaink „Po slovensky hravo - Szlovákul játékosan” továbbképzésen vettek részt augusztus végén, amit Bakos Adrienn a Zábavná, Veselá, Dobrodružná és a Neuveriteľná slovenčina szlovák tankönyvcsalád írója, szerzője tartott. 

    Tartalmas, szórakoztató, nagyon jóhangulatú előadás volt, amiből hasznos ismeretekkel gazdagodtak a kollégák, továbbá munkabiztonsági és tűzvédelmi előadáson vett részt az iskola minden pedagógusa és személyzete. 

    Megszépültek az osztályok, takaros lett az iskola udvara, az osztályok tisztán, illatosan várják a diákokat.

        Nagy örömmel értesítünk mindenkit,

hogy iskolánk öltözői megújultak!

Már csak a diákokra vár, hogy mielőbb birtokba vegyék.

 

Hálásan köszönjük a Szülői Szövetségnek és falunk Önkormányzatának

ezt a praktikus ajándékot!

    Találkozzunk 2022. szeptember 5-én, hétfőn 9:00-kor

az ünnepélyes tanévnyitón,

mert mindenki ott lesz, aki számít!

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor