Megtaláltuk a legszebb olvasónapló tulajdonosát!

2013.03.27 21:10

    2013. március 27-én izgatottan vártuk az osztályfőnöki órát, hogy végre kiderüljön, melyikünk naplója nyerte el az iskolatársak, szülők, tanító nénik-bácsik tetszését. Ámulva és nagyon boldogan figyeltük a rengeteg (321!) szavazatot. Izgatottan húztuk a strigulákat a nevünk hallatán. S végre megszületett a várva várt végeredmény!

    A szavazatok alapján a harmadik helyen  27 szavazattal Kalina Krisztina és Dömény Levente naplója végzett.  56 szavazatot kapott Végh Csongor naplója, ami a második helyhez volt elegendő.

Az 1. helyen végzett, s a legszebb olvasónapló tulajdonosa Sekk Réka lett 73 szavazattal!!!

Gratuláltunk a helyezetteknek, és örültünk a sikerüknek. Nyoma sem volt a szomorkodásnak, hiszen mindannyian osztályfőnöki dicséretet kaptunk a tanító néninktől, mert az ő számára mindannyian az első helyen végeztünk.

  

Mindenkinek köszönjük a sok szavazatot!

az 1. osztály

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor