Légy Te is cserkész!

2018.10.07 17:21

    

    Nyékvárkonyban 1991 óta aktívan működő 5. számú Szent Jakab cserkészcsapat mindenre elszánt, ügyes vezetői 2018. október 5-én vidám   cserkészjátékok  kal készültek az 1-6. évfolyamosok részére, hogy új tagokat toborozzanak a helyi csapatba.  Az érdeklődők a hétvégén már be is pillanthattak a csapat életébe, hiszen szombaton a kiscserkészekkel együtt mókáztak Aprajafalván, ahol önfeledten együtt játszottak, kézműveskedtek és finom sütikét készítettek. 

 Ha  kedvet kaptál a cserkészélethez, mert szeretsz sokat játszani, kézműveskedni,

túrázni, jókat dalolászni, többet szeretnél megtudni a téged  körülvevő világról

vagy egyszerűen csak szeretnél tartozni valahova, mondjuk egy jó csapat tagja lenni,

ne habozz, eljött a Te időd!

Szólj a szüleidnek és hívjátok bátran Schvikker Alexandrát a 0905 / 277 154 mobilszámon!

 

Nagyon várnak már Téged!

 

 

     V.A.

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.