Leendő elsőseink az iskolában

2019.05.28 18:40

    2019. május 27-én kedves kis vendégek társaságában telt a délelőtt. Nagycsoportos óvodások ismerkedtek az iskolás léttel.

     Izgatottan vették birtokukba az iskola napközijét, ahol Laura tanító néni fogadta őket. Miután bemutatkoztak egymásnak, és egy kicsit meséltek magukról, meglátogatták az elsősöket, akik már napok óta izgatottan várták e találkozást, és lelkesen mutatták meg osztálytermük berendezését. Az ovisok beülhettek az iskolapadba, megnézhették, hogyan telik az elsősök élete a suliban. Majd együtt énekeltek és játszottak. 

    Laura nénivel gipszfigurákat igyekeztek kifestegetni. A  vidám kis foglalkozás végén volt idő egy kis megvendégelésre is az ebéd előtt. Megelégedve tapasztaltuk, hogy leendő kisiskolásaink büszkén viselték a látogatásuk végén ajándékba kapott szerencsetalizmánt! 

 Kívánunk jó készülődést a ballagási ünnepséghez,

élményekben gazdag, vidám nyarat!

  Találkozzunk szeptemberben!

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor