Ki mit tud?- verseny a nulladik osztályban

2011.12.28 16:05

 

2011. december 21-én Ki mit tud ?- verseny zajlott a nulladikosok körében.  Izgalmas és egyben nagyon színvonalas produkciókkal készültek a kis versenyzők.

A csillogó-villogó színpadon ügyes szavalók, versmondók, énekesek, bűvészek váltották egymást. S ahogy az ilyen versenyeken lenni szokott, a zsűri sem hiányozhatott, aki minden produkciót külön értékelt és pontozott. A zsűri elnöke az igazgatónő, Marika néni volt. Munkáját Darina tanító néni  és Sanyi tanító bácsi segítette. A szebbnél szebb versenyszámok elbűvölték a zsűrit, így mindenki az első helyen végzett! Minden versenyző emléklappal, arany csokiéremmel és apró finomságokkal lett gazdagabb.

 Egy nagyon jól sikerült délelőttön vagyunk túl. Köszönet érte minden kis versenyzőnek! Csak így tovább!

                                                               Végh Andrea, osztf.

Képek az eseményről itt megtekinthetők.

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor