KATEDRA ALSÓ TAGOZATOS VERSENY országos döntő – lányaink a 2. helyen végeztek!!!

2016.05.10 20:36

  2016. május 9-én Dunaszerdahelyen zajlott a  KATEDRA ALSÓ TAGOZATOS VERSENY országos megmérettetése, ahova a levelezős verseny 15 legsikeresebb, legjobb, legtöbb pontot összegyűjtött csapata kapott meghívást. A mi alsósaink közül Dusa Zsófi, Kalina Krisztina és Kironský Lili küzdötték magukat a döntőbe, s elhozták az országos 2. helyezést! Felkészítő pedagógus: Mgr. Nagy Enikő

A három kislány: Krisztina, Lili és Zsófi beszámolója:   

 

 2016. 5. 9-én a dunaszerdahelyi Szabó Gyula Építészeti Szakközépiskola tornatermében került sor a Katedra Alsótagozatos verseny országos fordulójára. Nyolc órakor indultunk, a verseny fél tízkor vette kezdetét. A vetélkedőn tizennégy csapat vett részt. A megmérettetés nyolc fordulós volt. A pedagógusok javították a feladatokat. A negyedik forduló után félidőt hirdetett a rendező tanító néni Radványi Adél. A feladatok egyre nehezedtek. Mikor végeztünk, elmentünk ebédelni. Negyed kettőkor eredményhirdetés vette kezdetét, a verseny nagyon szoros volt. Kíváncsian vártuk, hogy mi vajon hányadikok leszünk. A tizennégy csapatból a 2.helyezést értük el, csak két ponttal maradtunk le az első helyről! Boldogan és élményekben gazdagodva tértünk haza.

 

 

Gratulálunk! Nagyon büszkék vagyunk Rátok!

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor