Karácsonyváró kézműves délelőtt

2018.12.22 18:20

    

       2018. december 21-én gyönyörű hóesésben, karácsonyi zenéket hallgatva, karácsonyváró kézműves délelőttött tartottunk iskolánkban, ahol kicsi és nagy csodaszép karácsonyi ajándékokat, díszeket, bábokat, ékszereket készíthetett, családias légkörben.

    Sportkedvelő fiataljainkról sem feledkeztünk meg, őket a tanító bácsik a tornateremben hangolták a karácsonyra foci és kosárlabda mérkőzésekkel.

    

Ezúton köszönjük a jelenlévő kézműves szülők munkáját, segítségét, profizmusát. Kilencedikeseink jópofa embernagyságú szelfimakettjeit, amivel örömmel fotózkodott kicsi és nagy egyaránt. A dicséret jár nektek is, gyerekek, hiszen a Ti lelkes hozzáállásotoktól volt a legeslegjobb ez az egész rendezvény!

Szép karácsonyt, sok szeretettel!

V.A.

Csilla néni fotói a délelőttről

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor