Jótékonysági népzenei koncert

2019.03.20 18:53

     2019. március 20-án a Dalos pacsirták, a Kikericsek és a magyar nyelvi versenyeken sikeresen szereplő tanulóink jótékonysági népzenei koncerten vettek részt Póda Andráska javára Dunaszerdahelyen, a Csaplár Benedek Művelődési Központban. A közel másfél órás műsorban a Pántlika együttes húzta a talpalávalót a remekül táncoló Zerda néptánccsoportnak. Míg az anyukákból, nagyikból és tanító nénikből álló Tiszta Forrás népdalkör hazai népdalokat fűzött mulattató dalcsokrokba, addig Zuzana Ladzianska Pilátová szlovák és magyar népdalokat adott elő. A koncert végén ügyes kis társaságunk is együtt ropta a táncot a Zerdával, a nagyszínpadon. 

      Reméljük, Andráska gyógykezelései idővel sikerrel zárulnak!

Családjának sok erőt, kitartást kívánunk! 

 

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.