Egy remek nap a Dunaszigeti Erdei Iskolában

2019.09.18 22:20

  

      2019. szeptember  17-én a Libertate Polgári Társulás szervezésében iskolánk tanulói Dudás Emőke és  Szerencsés Darina tan. nénik kíséretében a „Mozdulj szabadon! „- elnevezésű öko- és sportprogramon vettek részt a DUNASZIGETI ERDEI ISKOLÁBAN, ahol  egy nagyon élménydús napot töltöttek el.

    Tapasztalt túravezetők segítségével gyorstalpalva elsajátították az evezés fortélyait, és kenutúrán vettek részt, ami hatalmas élmény volt minden résztvevő számára.   

  A finom ebéd utáni program is nagyon érdekesnek bizonyult. Az előadás rámutatott, milyen veszélyes,  hova kerül az általunk felelőtlenül eldobált szemét, a sok műanyag, s hogy mennyire számít környezetünk tisztasága!

    A program során  tanulóink gyógynövényekkel  ismerkedtek, miközben somot, mogyorót, paradicsomot csemegéztek és illatos gyógynövényes szappant készítettek.

    Mindannyian sok-sok élménnyel gazdagon tértek haza. 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor