Járási diák sakkbajnokság Nyárasdon

2017.11.19 16:42

                     

2017. november 10-én rendezték meg a 2017/18-as tanítási év járási sakkbajnokságát  alapiskolás diákok részére. Az előző évhez hasonlóan  ismét a Nyárasdi Alapiskola adott otthont a versenynek, Lelkes Zsuzsanna pedagógus szervezésében és segédletével.

Általános iskolás fiúk versenye:

    A FIDE rapidsakk szabályzata szerint  megrendezett 7 fordulós versenyen a játékosok 2 x 15 perc gondolkodási idővel rendelkeztek. A dunaszerdahelyi járás  alapiskolái összesen 14 diákot neveztek be a versenybe. A fiúk és a lányok is külön –  külön csoportban játszottak. Az első három helyezett továbbjutott a kerületi versenyre, amely november 27-én kerül megrendezésre Nagytapolcsányban.

A díjakat Bohus Zsolt, az iskola igazgatója, Cséfalvay István és Czajlik Tibor a verseny bírái adták át.

A Nyékvárkonyi Móra Ferenc Alapiskola diákjainak eredményei: TAKÁCS DÁVID 9. évfolyamos tanuló a 6.helyen végzett 4 ponttal, míg VÉGH BENCE 2. évfolyamos tanuló a 11. lett 1 pontot szerezve. 

Czajlik Tibor díjat ad át a nyékvárkonyi Takács Dávidnak:

Végh Bence, élete első sakkversenyén elismerésben részesül:

Mindkét fiúnak szívből gratulálunk, s további sikereket kívánunk!

 

                            Takács László csapatvezető, a Nyékvárkonyi sakk klub vezetője

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.