Itt a farsang, áll a bál!

2015.01.28 21:16

MÓRÁSOK! FIGYELEM!

2015. január 30-án, a hónap utolsó tanítási napján

óriási buli várható!!!

    

Az alsósok a tornatermet veszik majd birtokukba, felsőseink pedig az első emeleti  folyosón buliznak majd. Míg a kicsik farsangi jelmezbálba hivatalosak, ahol rengeteg játék, móka, meglepetés készülődik, és a belépője valami kis sós vagy édes finomság a közös terülj-terülj asztalra, addig a nagyok "1 perc és nyersz!"- játékban ügyeskedhetnek, amit egy igazi "ereszd el a hajad" táncos, jelmezes buli követ.

   Az "1 persz és nyersz!" játékban a következő eszement feladatok várhatók: Hármasugrás, Harapj rá! Tésztakaland, Lynkérzék, Kigolyózás, Kosárfej . Akinek a címek nem igazán mondanak semmit, klikkeljen a  www.1percesnyersz.hu oldalra , s egyben felkészülhet a kihívásokra is.

 

Hajrá! Bulira fel! 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor