Iskolánk legfiatalabb reménységei

2012.03.25 21:05

 

   2012. március 25-én rendezték meg Dunaszerdahelyen a Kislabdajátékok járási fordulóját. Kis újoncaink Bernáth Katalin edzőnő vezetésével hatalmas lelkesedéssel és örömmel álltak fel a pályára és küzdöttek teljes erőbedobással a mezőny legfiatalabbjaiként. A versenyen 6 csapat vívott meg egymással.

                                                              Nagy Csilla, szülő-rajongó J

 

... A gólokat nemcsak kaptuk, de szép számmal osztottuk is az ellenfeleinknek. A háromórás verseny végére jól elfáradtunk, és ha nem is nyertünk, a részvétel és a játék öröme kárpótolt bennünket! A következő versenynap májusban lesz, ugyancsak Dunaszerdahelyen. Ígérjük, beleadunk apait-anyait J!!!!

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor