I. Jótékonysági sütifesztivál

2016.04.25 06:57

    2016. április 17-én a helyi kultúrház adott otthont az I. JÓTÉKONYSÁGI SÜTIFESZTIVÁLnak.  
    A fesztiválon 35 féle süti várta a szakmai zsűri elbírálását, na és persze a falu édesszájú apraját és nagyját. Szépen megterített asztaloknál, hangulatos zene, tea és illatos kávé mellett fogyaszthatták az érdeklődők a finomabbnál finomabb házias sütiket. A rendezvény hatalmas sikert aratott, hiszen alig maradt egy tálcányi a sok – sok sütiből.  Sőt, már most vannak jelentkezők a következő sütifesztiválra is!
A sütireceptek hamarosan megtekinthetők a 1. Jótékonysági sütifesztivál fb. oldalon.

A sütifesztivál három díjazottja:

1. hely: Bögi Katalin - Tiramisu
2. hely: Szabó Etela-  Felhő szelet
3. hely: Gottlieb Mária - Fahéjas vaníliás szelet


   

     A rendezvény szervezéséért és sikeréért négy tettre kész, ügyes anyuka, szívós osztálybizalmi: Bögi Denisza, Csiba Szonya, Kósa Diana és Vég Zsuzsa volt a felelős. Jó szándékuk és szűnni nem akaró segítőkészségük példaértékű: a fesztivál teljes bevételét a gyermeknap megszervezésére ajánlották fel.

Minden adakozónak, segítő kéznek nagyon szépen köszönjük a segítséget a gyerekek nevében!

A kis csapatnak pedig kívánunk további erőt, kitartást, lelkesedést !

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor