Hahó! Itt vagyunk! - döntő

2013.01.20 17:56

 "DÖNTŐ VAN! DÖNTŐ VAN!"

Pár nap múlva a Hahó! Itt vagyunk! - elnevezésű Dunaszerdahely vonzáskörzetébe tartozó kisiskolák és óvodák (Egyházkarcsa, Alistál, Vásárút, Diósförgepatony, Csallóközkürt, Pozsonyeperjes, Felsővámos, Kisudvarnok, Bögellő, Padány, Hegyéte, Dunatőkés, Lúcs és Nyékvárkony) között megrendezett többfordulós tehetségkutató verseny a végéhez ér. A döntő időpontja: 2013. január 26., Padány.

A döntőben iskolánkat

mese-vers kategóriában: Kironský Lili (1. o.) és Orosz Melissa (3.o.),

ének-zene kategóriában: Patasi Luca (2.o.) és Végh Botond (2.o.),

képzőművészet kategóriában: Rudolf Rajmund (1.o.), Végh Csongor (1.o.), Méhes Anna (2.o.), Végh Botond (2.o.)

tanulók képviselik.

Szorítsunk nekik és gondoljunk rájuk január 26-án!

 

Az erő legyen Veletek!

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.