Győrben osztálykirándult a 3-4. évfolyam

2012.06.22 21:04

 

2012. június 18-án a 3. osztályosokkal  együtt 8:00 órakor gyülekeztünk az iskola előtt. Győrbe indultunk osztálykirándulni.

Első utunk a Püspöki Székesegyházba vezetett. Az igazgató néni mesélt a templomról, majd a templomban imádkoztunk és megnéztük  a könnyező Szűzanya-képet,  Szent László hermáját és Boldog Apor Vilmos püspök síremlékét. A templomnéző után indultunk a Mobilisba. Ott aztán nagyon szuper volt! Mindenféle interaktív játékot kipróbálhattunk – volt F1-es autó is. Engem lenyűgözött! Ezután pedig kezdődött az igazi móka. Elmentünk a McDonalds-ba. Ott aztán úgy jóllaktam, hogy csak no! Majd kimentünk az utcára vásárolni. Még egy idős bácsi is szórakoztatott, a gitártartójába pénzt is dobtunk. Utolsó állomásunk az Ugripark volt. Mikor megláttam, elámultam. Sokat játszottam, nevettem. Nagyon jól éreztem magam, haza sem akartam menni. De sajnos  ennek is eljött az ideje.

Nagyon jó osztálykirándulás volt! J

                               Méhes Rebeka, 4. osztály

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.