Felső tagozatosaink Bécsben kirándultak

2018.12.07 16:38

Ismét Bécsben jártunk.... Ezúttal a Tenger Háza, karácsonyi vásár és a Práter volt az úticél. Most is nagyon jól szórakoztunk!

Méhes Anna tollából:  

      December 6-án a felső tagozat ellátogatott Bécsbe. 7.45-kor indultunk az iskolától. Az út jó hangulatban telt el. Az első megálló a Tenger Háza volt. Hatalmas, 10 emeletes épület. Voltak kígyók, halak, cápák, majmok. Az épület tetején volt egy kilátó, innen ráláttunk az egész városra. Ezután elmentünk a karácsonyi vásárba, ahol csoportokban nézelődtünk a sok karácsonyi árus között. Az utolsó program a Práter volt. Óriáskerekeztünk, ahonnan szintén nagyon szép kilátást nyertünk. Nagyon jó éreztük magunkat.

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor