Eldőlt, kié a legszebb napló!

2017.10.27 19:13

    Másodikosaim izgatottan várták október végét, mikor is végre fény derült arra, hogy melyik nyári napló érdemelte ki a legszebbnek járó kitüntetést. Az egész osztály ügyesen elkészítette nyarának legszebb pillanatait, kedvenc meséinek jegyzetét, a nyári naplót. 

   

    A füzetekben hangulatos illusztrációk, matek feladatok is helyet kaptak, amitől még értékesebbé, egyedivé váltak az írások. Öröm volt látni, honnan indultunk és hova értünk. Hogyan változtak át az ákombákom betűk olvasható, szép írásokká. Minden leadott napló dicséretben részesült, s a beígért csillagos egyesek csak úgy ragyogtak a tanulói könyvecskékben. 

    A sok munkából nyolc kisdiák naplója került a nagyközönség elbírálása alá. Az iskola folyosóján bátran szavazhatott tanár, diák, szülő, rokon, barát és ismerős a kiállított naplókra. 

   

    Az őszi szünet előtti utolsó tanítási órán közösen bontottuk fel a kis dobozt és izgatottan számoltuk össze, ki hány szavazatot kapott, s meglett a győztes!!!

 

    Farkas Larissza füzete nyert!

Larissza pedig egy nagy jutalomcsokival gazdagodott! 

Szép volt lányok és fiúk! Nagyon ügyesek vagytok!

Végh Andrea, osztf.

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor