Elballagtak! 2022

2022.06.27 18:24

2022. június 27-én díszbe öltözött az iskola, végzős tanulóinktól búcsúztunk. Megható pillanatok, virágözön, felcsendülő búcsúzó dallamok, büszke szülők, rokonok, ismerősök, gondosan előkészített ballagó osztályterem, ünnepi beszédek, búcsúlufi-röptetés tette különlegesebbé ezt a szép napot.

Kedves 9. osztály!

Búcsúzóul azt kívánjuk, hogy mindannyian találjátok meg az életben mindazt a szépet és jót, amiért küzdeni érdemes. Váljatok emberszerető, értelmes felnőttekké, hiszen tudjátok, a jövő most már a Ti kezetekben van, s Rátok vár, hogy szebbé, boldogabbá varázsoljátok. Bízunk Bennetek!

Sok szeretettel búcsúzik Tőletek a Móra Ferenc Alapiskola minden tanulója, pedagógusa, alkalmazottja.

Utatokat szerencse kísérje!

Köszönjük a hetedik osztályosok folyosódíszítését,

a nyolcadik osztálynak az ötletesen előkészített

ballagási osztálytermet!