Egy kis meglepetéskoncert a szívnek és a léleknek...

2014.12.11 22:25

    2014. december  7-14. között   a dunaszerdahelyi egyházközösség  első ízben rendezte meg a  Dunaszerdahelyi Városmisszió 2014 lelkigyakorlatok hetét.

    A szervezők nagyon  szép lelki programokkal  és koncertekkel várják az érdeklődőket. A programsorozat ismert vendégei között szerepel Böjte Csaba erdélyi  származású ferences szerzetes és  Eperjes Károly Kossuth- és Jászai Mari-díjas magyar színművész, akik tanúságtételt tesznek.

    

 A városmisszió szervezőinek és az igazgató néninek köszönhetően december 11-én nálunk koncertezett az erdélyből érkezett Role együttes. Csodálatos karácsonyi dalokkal teremtettek ünnepváró hangulatot mindannyiunk szívében. Köszönjük ezt a szép élményt!

 

Erre a linkre kattintva megtekinthető a Dunaszerdahelyi Városmisszió 2014 részletes programja: www.plebania.sk

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor