Egy csodadélelőtt a nyékvárkonyi Tündérkertben

2022.12.20 19:26

     

        Egy nagyon kedves meghívásnak tettünk ma eleget. Tündérkertben jártunk, a nyékvárkonyi óvodában, legfiatalabb Mórásaink egykori második otthonában, ahol egy kötetlen, beszélgetős, együttjátszós, karácsonyra hangolódó, nagyon kellemes  délelőttöt töltöttünk együtt az óvoda összes lakójával.

        Az ovika csodaszép! Teljes karácsonyi pompában, kellemes mézeskalácsillatban, nagy szeretettel fogadtak bennünket, elsősöket. Az igazgatónéni és az óvó nénik mindent megtettek, hogy jól érezzük magunkat.

       Nagyon szépen köszönjük a beszélgetést, a kézműves foglalkozást, a jókedvű együttjátszást, a figyelmességet és a finom ajándékot a gyerekek nevében! Egy élmény volt a mai délelőtt! 

Kívánunk mindannyiuknak békés, boldog, 

egészségben gazdag, kellemes karácsonyi ünnepeket!

    S hogy a hagyomány továbbfolytatódjon, tavasszal Betűország hívja és várja majd sok szeretettel az iskolába készülő nagycsoportos óvodásokat és az óvó néniket egy izgalmas sulinéző délelőttre.

Köszönjük Katica néninek a délelőttről készített sok-sok képet! 

 

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor