Édesanyák hete az alsó tagozaton

2013.05.17 17:25

      

    2013. május 13-16. között alsó tagozatos tanulóink szebbnél szebb anyák napi műsorokkal kedveskedtek meghívott vendégeiknek, az édesanyáknak, nagymamáknak. Hétfőn a másodikosok, kedden a negyedikesek, szerdán az elsősök, csütörtökön pedig a nulladikosok és a harmadikosok kápráztatták el becses közönségüket.

     Megható, lélekemelő versek, szép dallamok, üdítő jelenetek, frappáns táncos produkciók váltották egymást.  A színvonalas, majd egy órás műsorok mellett csodaszép feldíszített folyosó, ill. osztályok és mutatós anyák napi ajándékok is várták a meghívott vendégeket.

   Szép volt lányok és fiúk! Anyukáink szeme nem maradt szárazon. Az ünnepségek végén boldog és elégedett szülőktől búcsúzhattunk. A sok-sok próba, előkészület, mind-mind megérte: anyukánk egyetlen mosolyáért!

Édesanyám, Isten éltessen sokáig! 

A képek itt megtekinthetőek: 0.o., 1.o., 2.o., 3.o., 4.o.

 

                                     

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor