Az utolsó osztálykirándulás

2012.06.14 22:13

    Az osztályunk 9. alkalommal is elindult, hogy kiránduljon egyet.
    Június 3.-án indultunk egy kisbusszal az iskola udvaráról. Az utazás jó hangulatban telt, zenét hallgattunk, beszélgettünk. Megálltunk Veszprémben egy kicsit körülnézni, aztán az Iglauer parkban szállásoltak el minket. Kis faházakban laktunk, ami mellett külön volt a zuhanyzó, az ebédlő és egy pálya, ahol szabadon kosarazhattunk. Este kiültünk sütögetni és késő estig szórakoztunk a tábortűz mellett. Másnap reggel mindenki fáradtan ébredt, de nagy izgalommal vártuk a kalandparkot. A bakonyi Sobri Jóska kalandparkban mindenki megtalálta a neki tetsző elfoglaltságot. Kipróbáltuk a drótkötélpályákat, a hófánkot, ami a tó közepére csúszott, a falmászást, és még sok más izgalmas játékot. A napot a veszprémi moziban zártuk, ahol a Diktátor című vígjátékot néztük meg. Másnap a reggeli után hazafelé vettük az utunkat. Megálltunk még a győri élményfürdőben, így fejeztük be a kirándulást.
      Azt hiszem mindenki nagyon jól érezte magát, és még utoljára jót szórakozott együtt a mi kis csapatunk.

                                                         Zlatarits Anett, 9. osztály

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.