Az ősz színei - rendhagyó nap az alsósoknál

2019.10.30 22:57

    Az őszi szünidő előtti napon, október 29-én alsó tagozatosaink egy remek délelőttöt töltöttek el együtt.

     Az ősz színeiben pompázó pulcsikban jöttünk aznap iskolába. Meghallgattuk a harmadik és a negyedik osztályosok előadásait az őszi hagyományokról, népszokásokról, időjárásról, majd közösen játszottunk egy jót a Galagonya vers segítségül hívásával.

    Közben az elsős anyukák tízórait készítettek az osztályok finomabbnál finomabb házi kenőiből a közös terülj-terülj asztalkára. A délelőtt másik felében Zlatarits Anettel néptáncoltunk önfeledten egy kis táncház keretében, majd kézműveskedtünk, őszi díszeket készítettünk nagy szorgalommal, s közben a folyosón szólt a kedvenc zene, közönségkívánságra.

    Hálásan köszönjük a sok hozzávalót, támogatást, szülői segítséget! Sikeres délelőttnek intettünk búcsút.

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor