Az alsó tagozatosok vendége volt Lukács Péter gyermekorvos

2011.03.25 10:23

 2011. március 24-én egy kedves, mosolygós, barátságos doktor bácsi látogatott el hozzánk és látott el bennünket hasznos tanácsaival. Beszélt a betegségek okairól, az egészség megőrzéséről, a helyes táplálkozásról, s közben mindannyiunk örömére kézbe vehettük és kipróbálhattuk féltve őrzött műszereit is. Kérdésözönünket türelmesen fogadta, még ajándékot is kaptunk tőle. Az előadás végén abban maradtunk, hogy ezután is inkább ő jöjjön hozzánk látogatóba, mint fordítva.

Képek a találkozóról itt tekinthetők meg.

 

 

Lukács doktorról bővebben:A Juvenalia Kft .Gyermekegészségügyi Központ egyik oszlopos tagja. Első- és másodfokú gyermekgyógyászati szakvizsgával rendelkező gyermekorvos. A Pozsonyi Komensky Egyetem Orvosi Karán végzett 1997-ben. Ezt követően a dunaszerdahelyi kórházban dolgozott osztályos gyermekorvosként. 2006 júliusától pedig általános serdülő- és gyermek háziorvosként dolgozik az egészségügyi központban Dunaszerdahelyen. Szakterülete az emésztőrendszerrel kapcsolatos megbetegedések.

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor