Az 1. és 2. évfolyam szipi-szupi osztálykirándulása

2022.06.10 21:00

    Az első és a második osztály sereghajtóként megkezdte az év végi osztálykirándulások merítését.

    Nagy volt a boldogság, amikor az iskolatáska helyett végre csak egy kis hátizsákba pakolva kellett iskolába jönni! 

    Június 10-én legifjabb mórásaink nyakukba vették a nagyvilágot és Komárom városába utaztak, hogy önfeledten, jókedvűen játszanak, mozogjanak, viháncoljanak egy nagyot. Az osztálykirándulásunk úticélja az OlympCenter volt, ahol rengeteg trambulin, ugráló- és mászópálya várta izgatott gyerekseregünket.

    Nagy sikere volt az Exatlon pályának, amit teljesíteni nem is volt olyan egyszerű, mint ahogy azt elsőre hittük, bizony derekasan megdolgoztatott mindenkit, aki végigment rajta. Két és fél óra tömény ugrabugrálás, örömkurjongatásokkal fűszerezett rohangálás után csapzottságunkat eltüntetve Őrsújfalura utaztunk, ahol elfogyasztottuk a finom kis ebédünket. Nem volt meglepetés, hogy ennyi mozgás után szinte mindenki tisztára nyalta a tányérját. A desszert az ekecsi cukrászdában váratott magára, ahol mindenki kedvére torkoskodhatott.

Jóleső fáradságban, vidám énekszóval tértünk haza a mi szipi-szupi kirándulásunkról.

Végh Andrea

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor