Anyák napja 2012

2012.05.05 22:37

 

„Van egy szó, van egy név, valóság, nem álom,

Nekem a legdrágább ezen a világon,

Ez a legforróbb szó, az én legszebb imám,

amikor kimondom, anyám, édesanyám."

      2012. április 30. – május 3. között alsó tagozatos tanulóink szebbnél szebb anyák napi műsorokkal kedveskedtek meghívott vendégeiknek, az édesanyáknak, nagymamáknak. Hétfőn az elsősök, szerdán a nulladikosok, csütörtökön pedig a második, harmadik, negyedikesek kápráztatták el becses közönségüket.

     Megható, lélekemelő versek, szép dallamok, üdítő jelenetek, frappáns táncos produkciók váltották egymást.  A színvonalas, majd egy órás műsorok mellett csodaszép feldíszített osztályok és mutatós anyák napi ajándékok is várták a meghívott vendégeket.

   Szép volt lányok és fiúk! Anyukáink szeme nem maradt szárazon. Az ünnepségek végén boldog és elégedett szülőktől búcsúzhattunk. A sok-sok próba, előkészület, mind-mind megérte: anyukánk egyetlen mosolyáért!

A képek itt megtekinthetőek: 0.o. 1.o. 2.o. 3.o. 4.o.

                                       Édesanyám, Isten éltessen sokáig! 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor