Ajánlva a nagycsoportos óvodások szüleinek figyelmébe

2014.11.09 08:00

Tisztelt  „nagycsoportos“  Szülő!

 

     Bizonyára kissé meglepődve olvassa  eme levelet, melyet a helyi Móra Ferenc Alapiskola címzett  Önöknek, s gyermeküknek.

     Szinte repül az idő, s alig néhány hónap elteltével iskolába kell íratni csemetéjüket. Tudjuk, ez nem kis mérföldkő  a szülők és gyermekek életében. Izgalmakat, érzéseket ébresztenek fel  mindannyiunkban.

     Segítő szándékkal fordulunk Önökhöz - gyermekükhöz. Hiszen tudjuk, hogy az időben elkezdett felkészülés kudarcmentessé, örömtelivé teheti az iskolakezdést, sok aggodalom, probléma kerülhető el vele.

     Egy komplex mozgásterápia megtanulását, elsajátítását kínáljuk fel minden kedves nagycsoportos gyermeknek és szülőjének.

     A fejlesztő módszer segítségével  szeretnénk mi is részt vállani az iskolai felkészülésben, esetleg tanácsot adni, hogyan segíthet majd gyermekének elkerülni a kudarcokat az iskolában, ill. milyen módon előzheti meg  a tanulási-  és magatartási problémák kialakulását.

 

    Amennyiben e pár sor felcsigázta érdeklődését, kérjük jöjjön el hozzánk 2014. november 12-én,  a  17.00 órai  kezdettel  tartandó  szülői találkozóra, ahol részletes tájékoztatást nyújtunk a mozgásterápiával, valamint a bemutató foglalkozással  kapcsolatban.

 az alapiskola pedagógusai

 

Ha netán kérdés merülne fel  Önben, íme néhány segítő gondolat:

Mikor érdemes elkezdeni  -  belekezdeni?

·        Ha van rá napi fél órája, hogy gyermekével foglalkozzon – tornázzon.

·        Ha havonta egyszer meg tudja oldani, hogy eljöjjön hozzánk.

·        Ha nem hisz a csodákban, de a kitartó munkával eredményt  érhet el.

 

Ui.:  Már pedig csodák léteznek – a mozgásterápia csodákra képes!

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor