15. Anyanyelvi vetélkedő - Bős

2014.05.19 16:27

2014. május 16-án a bősi Csemadok szervezésében került sor  a 15. Anyanyelvi vetélkedőre, ahol négy baráti község: Bős, Radvány, Eperjes és Nyékvárkony alapiskolás diákjai mérték össze tudásukat magyar nyelvből.

Két kategóriában folyt a küzdelem.  1. kategóriában( 5-6. évfolyam ) 8 csoport, 2. kategóriában (7-9. évfolyam)  6 csoport versenyzett egymással. Tanulóink nagyon ügyesen helytálltak, hiszen  az első kategóriában sikerült a 4. és az 5. helyen végeznünk. A második kategóriának pedig mi lettünk a legjobbjai!!!

Évek óta szívesen járunk vissza erre a rendezvényre, mert jóhangulatú, ügyesen megszervezett, színvonalas versenynek tartjuk. Köszönjük, hogy ebben az évben is a részesei lehettünk!

Felkészítő pedagógus: Fodor Anikó tanító néni.

2. kategória: Méhes Csenge, Tilajcsík Dóra, Vég Máté - 1. hely

1. kategória: Petrik Viktória, Schvikker Flóra, Soóky Adrienn - 4. hely

1. kategória: Borbély Cintia, Gutai Viktória, Szabó Katalin - 5. hely

Gratulálunk! Ügyesek voltatok!