A költészet napja apropóján - rendhagyó irodalom órák

2017.04.13 15:47

    2017. április 12-én, a Tetejetlen fa irodalmi hetünk második napján, a Költészet napja alkalmából rendhagyó irodalom órákkal leptük meg diákjainkat.

    Az első óra keretén belül végzős tanulóink József Attila életéről és munkásságáról készült előadásán vettünk részt, s a költő legismertebb versei közül a "Kedves Jocó" c. verset ott tanultuk meg, ezen előadás keretén belül együtt, közösen. Nagyon szépen összecsengett a kis elsős hangocskája az idősebb tanulótársak erősebb, bátrabb hangjával. A  költő "Kertész leszek" c. versét Koncz Zsuzsa előadásában hallgattuk meg, s dudoráztuk az ismerős dalsorokat. A rendhagyó óra a kultúrházban folytatódott tovább. Míg az alsó tagozatosok Az Aranykert bábcsoport Bűvös kendő nagyszerű bábjátékán szórakoztak, addig felsőseink az Aranymetszés tehetséges verséneklő együttes előadásában lelték kedvüket. 

    Nagyon szép délelőtt volt ez a mai.   

 

 

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor