A Föld napja

2012.05.01 16:25

 

          2012. április 30-án iskolánk felső tagozatos tanulói a Föld napja alkalmából környezetszépítő napot tartottak. A délelőtt első felében az évfolyamok beszámolókkal, értékes prezentációkkal illusztrálták, mutatták be, mennyire fontos a természetvédelem a jelenkor emberének. Beszélgettek a szemét szelektációjának fontosságáról, a 6. osztályosok az újrahasznosítás jegyében szemétből próbáltak művészetet varázsolni. Így készültek az ötletes és mutatós kupak képek.

A nap második felében rendhagyó történelemóra keretén belül Rőth Imre lovas-íjász előadását, érdekes harci lovasbemutatóját követhették figyelemmel.

 

A nap hátralevő részében pedig mindenki aktívan szépítette az iskola környékét. Azt mondják, a munka nemesít.

       Jó volt ennyi nemes, környezetét gondosan és vidáman szépítő fiatalt látni. Őrizzétek meg ezt a jó szokást, s tartsátok meg e szép rendet, tisztaságot, amit elővarázsoltatok így, közösen!

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor