A dzsungel könyve - színházlátogatás, felső tagozat

2016.02.02 21:41

    2016. február 2-án felső tagozatosaink A dzsungel könyve c. színházi előadáson vettek részt Komáromban, a Jókai Színházban.

    „A dzsungel könyve az egyik legsikeresebb (ha nem a legsikeresebb) magyar zenés játék, ami az elmúlt évtizedekben íródott, s színpadra került.
A történet „tud” valamit. Valamit életről s halálról, az egyes „világok”, társadalmi csoportok találkozásának lehetetlenségéről, a felnőtté válás útvesztőiről. S az emberről, aki időnként állat módjára viselkedik. És akkor még ehhez vegyük hozzá Dés László nagyszerű dalait és Geszti Péter virtuóz dalszövegeit, s a látványt! „ – ezt olvashatjuk a  Színház hivatalos weboldalán kedvcsináló gyanánt.

     Tanulóink beszámolói is megerősítették ezt a tényt, hiszen igazán szép élményekkel, elégedetten tértek haza az előadásról. 


Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor