A 2011-es év utolsó tanítási napja

2011.12.28 16:08

 

2011. december 22-e a 2011-es év utolsó tanítási napja, ezt a napot már minden kis- és nagydiák epekedve várta.

Az elmúlt évekhez hasonlóan ezen a délelőttön nem a tanulásé volt a főszerep, hanem inkább a szórakozásé, az önfeledt bulié! A délelőtt az iskola diákszínpadának, a Képzelgőknek ünnepi előadásával indult, majd iskolánk igazgatónénije lepett meg bennünket egy karácsonyi mesével. Kiértékelésre került a novemberi papírgyűjtés is, ahol a legügyesebb osztályok finom tortát kaptak, a legaktívabb és legtöbb papírt gyűjtő egyének pedig könyvjutalomban részesültek. Ezen kívül pedig négy tanuló kapott igazgatói dicséretet kiemelkedő teljesítménye alapján.

Ezután minden osztály boldogan ünnepelte meg a karácsonyt. Voltak, akik osztályon belül, családias környezetben, apró ajándékokkal kedveskedtek egymásnak. Akadt olyan osztály is, aki vendégségbe hívta a többi évfolyamot, és kultúrműsorral kedveskedett meghívottainak.   

Ezen a napon mindenki önfeledten és boldogan szórakozott.

 

Képek  itt megtekinthetők.

Vissza

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor