2010/2011

A 2010/2011-es tanév rendezvényei

 

 

Szeptember

Ünnepélyes tanévnyitó

Londoni kirándulás

 

Október

Osztálykirándulás Schönbrunnban 5-9. évfolyam részére

Aradi vértanúk - emlékműsor

A Kikerics néptánccsoport ünnepel

Aranykert bábcsoport „Varázskendő” c. előadása 0-9. évfolyam részére

Karesz végakarata- drogellenes előadás 7-9. évfolyam részére

Expedíció a Könyvszigeten- könyvtárlátogatás 0-4. évfolyam részére

Edd egészségesre magad! – egészséges életmódra nevelés 0-4. évfolyam

Miaú?! ünnepel- az iskolaújságunk 5 éves

Agyagozás a dunaszerdahelyi VMK-ban 6. évf. részére

 

November

Óvó nénik látogatása a 0.,1. évfolyamoknál

Járási sakkverseny

Focibajnokság felső tagozatos fiúk részére

Papírgyűjtés

Az ember tragédiája- színházlátogatás, Dunaszerdahely 7-9. évfolyam részére

Közös adventi gyertyagyújtás

Kulcsár Ferenc országos esszéíró verseny - Méhes Anna

 

December

Pályaválasztási börze 9. évfolyam részére

Mikulás ünnepség 0-4. évfolyam részére

Kultúrák napja 5-9. évfolyam részére

Színházlátogatás, Jókai Színház, KN 0-5. évfolyam részére

Benes Ildikó-Pőthe István színművészek zenés előadása 0-5. évfolyam részére

Kicsi Hang koncert 6-9. évfolyam részére

Karácsonyváró délután, helyi kultúrház

Karácsonyi ünnepség a szülőknek, helyi kultúrház

Pitagoriász matematikai verseny - iskolai forduló - 3 - 8. évfolyam részére

 

Január

Sítúra a 7. évfolyam részére

 

Február

Beíratás az 1. évfolyamba

Színházlátogatás 5 - 9. évfolyam részére, Győr, Tizedes meg a többiek

Farsangi bál a 0-4. évfolyam részére

Utazó játszóház

Színházlátogatás 5 - 9. évfolyam részére, Győr, RENT

Szép magyar beszéd - járási forduló - DS

Tompa Mihály vers- és prózamondó verseny - járási forduló - DS

Kosárlabda - járási bajnokság - Somorja - 3. helyezés

 

Március

 

Erőszakmentes kommunikáció, előadás a tantestület részére

Tesztelés 9

Színházlátogatás - QUEEN balett - Győr

Színházlátogatás - KN - 0 - 5. évfolyam részére - Lúdas Matyi

Március 15.

Kézilabda bajnokság - Nyárasd, járási 2. hely

Kispályás foci, járási, 1. forduló, Dunaszerdahely,  kisfiúk: 1. hely/nagyfiúk: 2. hely

Néptánctábor, Deáki

Bibliai olimpiász, 6. helyezés

Vendégünk volt Dr. Lukács

 

Április

 

Tetejetlen fa - anyanyelvi hét

Vendégünk volt Gyüre Lajos - tanár, író-költő - író-olvasó találkozó a 0. - 5. évfolyam részére

Matematikai pitagoriász, Dunaszerdahely, résztvevők: 3., 5., 8. évfolyam

Föld napja

 

Május

 

Közlekedési park - 0 - 2. évfolyam

XI. Bartók Béla Iskolanapok - népdaléneklési vetélkedő, Nagymegyer

Bartók Béla Iskolanapok - szlovák versmondó fesztivál, Nagymegyer 

Bíborpiros szép rózsa - országos népzenei vetélkedő - körzeti forduló

Rendhagyó honismereti óra - 2. évfolyam 

Járási atlétikai bajnokság, Dunaszerdahely

Jutalomkirándulás, Budapest

Amade László anyanyelvi vetélkedő, Bős - 2. hely

 

Június

 

Természetiskola, Jasná - 3., 4. évfolyam részére

Gyermeknap

Papírgyűjtés

Koszorúcska - a 9. évfolyam ünnepi táncos estje

Járási amatőr kézilabda bajnokság, Dunaszerdahely - 2. hely

Úszótanfolyam a 6. évfolyam részére, Dunaszerdahely

Tanulmányi kirándulás a dunaszerdahelyi tűzoltóságon - 2. évfolyam

Osztálykirándulások:   0. évfolyam - Falusi portya

5-6. évfolyam - Kirándulás a bajmóci várhoz

9. évfolyam: Budapest

Ballagás - a 9. évfolyam ünnepélyes búcsúzása

A papírgyűjtés kiértékelése

Ünnepélyes tanévzáró, bizonyítványosztás
 

Keresés

© 2011 Minden jog fenntartva.

Készítette: Mgr. Nagy Sándor